NázevStránek

Nová Ves 115
588 51 Batelov

O ubytování

Dům nad Vodou - obytování na Vysočině obec Nová Ves

Pohled na dům

O nás

Nabízíme ubytování v krásném prostředí Vysočiny nedaleko jejího nejvyššího vrcholu Javořice.

K dispozici je Vám plně vybavený dům se dvěmi světlými ložnicemi, velkým obývacím prostorem s krbem, koupelnou a wellness částí. Dům je maximálně pro čtyři osoby. Ať už při deštivějším počasí na terase nebo při krásném počasí ve venkovním posezení si můžete užívat čerstvého vzduchu Vysočiny.

Pohled na dům

Vybavení domu

V domě najdete všechno důležité vybavení pro příjemný pobyt.

kuchyně je plně vybavená pro přípravu pokrmů – naleznete zde nádobí, nastavitelnou rychlovarnou konvici, troubu, toustovač či mikrovlnnou troubu a minibar. V koupelně jsou pro Vás připravené ručníky, fén a další toaletní potřeby včetně ekologické drogerie Alverde a také prací prostředky Sonett, pokud se rozhodnete využít naši pračku a sušičku. Dominantou hlavní místnosti jsou krbová kamna, která Vám hlavně večer zpříjemní atmosféru.

Váš pobyt si můžete zpříjemnit četbou knih či časopisů, které Vám jsou také k dispozici anebo si zahrát některou z našich deskových her. Samozřejmostí je také zdarma Wifi připojení.

Svatby

Romantické pobyty

Cena je 7900 Kč/noc s minimem dvou nocí.

V ceně je zahrnuta květinová výzdoba i s přihlédnutím na případné květinové či barevné preference, šampaňské či červené nebo bílé víno a piknikový koš s občerstvením pro dva vhodným k výletům po okolí, na které Vám můžeme dát případné tipy.

Ceny standardní ubytování

Minimální délka rezervace je 2 noci

Cena rezervace celkého objektu činí 6 700 Kč /noc.

Sleva 15% při pobytu 6 a více nocí.

Rádi Vás ubytujeme i s Vašim psím mazlíčkem za poplatek 1 000 Kč /noc /1 pes

Služby

V rámci pobytu je v ceně zahrnuto:

- parkování vozu na zabezpečeném místě u domu

- rekreační rybolov přímo z terasy domu či na druhém přilehlém rybníku

- využití loďky na rybníku pod domem

- neomezené využití sauny a horkého sudu po dobu pobytu

Romantické pobyty

Romantické pobyty pro dva:

Romantický svatební pobyt, cena 7 900 Kč /noc. Minimální délka pobytu 2 noci.

V ceně je zahrnuta květinová výzdoba i s přihlédnutím na případné květinové či barevné preference, šampaňské či červené nebo bílé víno a piknikový koš s občerstvením pro dva vhodným k výletům po okolí, na které Vám můžeme dát případné tipy.

 

Podmínky, storno

podmínky rezervací, storno podmínky:

- pobyt kratší než 5 nocí je možné hradit ve výši 100% na místě, případně převodem a to bez zálohy předem. Zrušení pobytu kratšího než 5 nocí je zdarma bez sankcí.

- u pobytu delšího než 5 nocí je vyžadována úhrada zálohy 1 000 Kč předem. Záloha je vratná v případě zrušení pobytu 7 dní před termínem. V opačném případě je záloha nevratná.

DŮMnadVODOU.cz

© 2020 - Všechna práva vyhrazena.

Stránky vytvořil COMP-AS